Gradient agresivity v rozmezí měsíce

4. ledna 2016 v 14:10 | Mikoláš Chromík |  O retuši současnostiZdravím přátelé,Dnes vás čeká dlouhý, ale velmi důležitý článek, jinak bych si s ním nedával práci. Přeji si, abyste se tímto prvním pohledem nenechali odradit, je to hodně k zamyšlení. Zde se už skutečně jedná o reálné podstatě existence, či neexistence.

Víte, asi před rokem, nebo dvěma, nevím, jsem byl šokován chováním pár lidí na náměstí, nebo dokonce ve škole u učitelů apod. Začal jsem pozorovat to, že stačí velice malá záležitost (jak by někteří řekli "píchnout nažhaveným drátem") a lidé na to reaguji přehnaně agresivně. Byl jsem šokován, protože do té doby jsem nic takového neviděl.


Dospěl jsem k názoru, že se něco změnilo a zeptal jsem se sám sebe, jestli to je důsledkem globální situace… jestli se tato změna týká celého světa. Řekl jsem si, že třeba v roce 2000 jsme ještě byli všichni relativně v klidu, co si pamatuji tak, že u nás doma panovala relativně dobrá atmosféra, i když člověk si vždy najde věc, na kterou nadává.


Během těch 15 let jsme došli někam, do stavu, kdy se situace vyvíjejí neskutečně rychle a má to své následky v chování lidí. Tak mě zajímalo, jak husté je dnešní dění ve světě? Jak četné jsou události, které jsou důsledkem mezilidských aktů agrese (ať už oprávněných, nebo ne)?
Připravil jsem tedy takový přehled nejvýraznějších zpráv z období posledního měsíce a půl:11.11. 2015 - Megademostrace v Polsku, více než 100 000 lidí demonstrovalo proti imigračním vlnám "uprchlíků". Jedná se o největší demonstraci v dějinách Polska.

13. 11. 2015 - Mnoho zemí staví ploty na zadržování "uprchlíků" před hranicemi, tohoto dne začalo stavět plot Rakousko a tím nás zeměpisně postavili do role tranzitní (přístupové) zeměpro "utečence" dále do zemí EU.

24. 11. 2015 - Turci sestřelili ruský bombardér, vracející se zpět z akce. Nutno podotknout že USA, Francouzi, Turci a spol. se s Rusy domluvili na společných vojenských akcích proti IS. Proč to udělali a jak vůbec věděli, kde se letadlo nachází?Bylo ve vzdušném prostoru Turecka pouze pár vteřin (nebo mělo být).

2. 12. - Soros prodal všechny akcie světových bank pod cenou svých kupních nákladů a nakoupil zlato. Vypadá to, že se počítá se světovým ekonomickým kolapsem.

7. 12. - Vojenský komentátor Viktor Baraněc ohlásil: "Máme tady dnes fakt: Spojené státy a Turecko se pokoušejí vtáhnout Rusko do přímého střetu s NATO". Zároveň americká politika kritizuje ruskou podporu Sýrie a Assadova režimu.

10. 12. - Byl proveden útok USA a jejich spojenců na pozice syrských vojáků.

12. 12. - Velké agresivní nepokoje propukly v německém Lipsku. Mezi rebelujícími nebyla jen levice, jak říkají mainstreamová média. Na ulicích byly vytvořené barikády z aut, byly podpalovány auta a házeny dělobuchy. Po policii házeli dlažební kostky.

13. 12. - Zahajuje se výstavba první letecké základny USA v Sýrii, tím se pevně staví proti utvoření legitimní Assadovy vlády. Rusové odpovídají stejně.

14. 12. - (okolo toho data) vyplývají na povrch videozáznamy imigrantských muslimů, kteří už jsou na území Anglie, Švédka a dalších. V Anglii provolávali hesla "Jdi k čertu Anglie! Jděte k čertu policajti!". Tamní svědci popisují, že něco takového rozsahu a intenzity ještě nezažili. (Moje poznámka - oni věří v rozšiřování víry, a že si tak vyvýší své jméno u Alláha, to povede s časem a dalšími uprchlíky jen tak, že to bude dále sílit).

"Uprchlíci" otevřeně provolávají, cituji "Z tebe a z tvých dětí budou muslimové!". Ve švédsku například mají následky imigrace takováto čísla: nárůst zločinnosti o 400 % a nárůst počtu znásilnění (oznámených) za rok je takřka 1 500 %. (Pozn.: Ano přátelé, napsal jsem to dobře, čtete dobře, je tam číslo 1 500 (tisíc pět set).) Bojí se zde věšet vlajky na školách (protože ta švédská v sobě obsahuje žlutý kříž), dívky se bojí chodit byť jen v o něco kratších kratších šatech.

Jinde zase mají problémy s muslimskými dětmi, jsou agresivní, odmítají výuku, dopředu říkají: "škola je k ničemu, když zde můžeme napadat lidi a krást". Na mnoha dalších záběrech se (nejen děti) chovají prudce agresivně vůči obyvatelům hostitelské země.

Frau Merkelová nadále říká "Islám patří do Německa". (Pozn.: A my máme být tranzitní zemí)

17. 12. - (nebo okolo toho data) Se ukazuje, že Turecko provozuje jakýsi "Tajný byznys" kdy jednotlivci umožnují doprovázený přechod přes turecké území do Řecka za 1000 €. V průběhu měsíce opakovaně turecká armáda vnikala na území Irákua podnikala násilné akce bez jakéhokoliv ohlášení. Podotýkám, že Iráčané se vlastními silami snaží bojovat proti IS. (Pozn.: Mám podezření, že tento "Tajný byznys" je přiživován těmito vojenskými akcemi.)

19. 12. - Musela být evakuována radnice v holandském městě Geldermalsen. Jejich rozhodnutí zřídit uprchlický tábor totiž tak rozhořčilo místní lid, že ani policie a další pomocný personál nebyl schopen takové síle odolat, museli ustupovat. Opět vzduchem lítaly různé věci včetně dělobuch.

20. 12. - Němečtí politikové hrozí ostatním státům EU, které nechtějí přijímat uprchlíky, že je k tomu donutí právními cestami.

Období svátků - Objevuje se podezření, že v Berlíně operuje nějaká arabská mafie, postřelili 4 muže. V Bruselu došlo k tomu, že africky vyhlížející lidé podpálili vánoční stromek na náměstí a v Kolíně nad Rýnem 40 můžů, stejného popisu, fyzicky obtěžovalo 30 žen, byly drženy, a osahávány po celém těle.

25. 12. Několik stovek Afričanů zaútočilo na španělské hranice, podle španělských úřadů se jejich akce vyznačovala nezvykle velkou míru brutality.

28. 12. Rozhovor se zajatým bojovníkem IS odhalil, že se rekruti IS cvičí na území Turecka, aby byli chráněni před případnými nálety.

Záležitosti, které jsem neměl jak datovat:

Pracovníci v táborech pro "uprchlíky" potvrzují, že snad všichni jsou ve značkovém oblečení a vlastní velmi drahé mobilní telefony (tzn., že vlny uprchlíků nejsou přirozeným dílem, ale uměle vyvolaným). Dále toto dění doprovází skutečnost, že až 90 % muslimů, kteří žijí v Evropě, nejsou v žádném pracovním poměru. Existují svědectví, od lidí, kteří mají vlastní zkušenosti, na vlastní kůži s "uprchlíky" o jejich arogantním chování, absolutně nerespektují zásady slušného chování a svým životním stylem pohoršují naše představy o živobytí a narušují naše zvyky. Existují například i svědectví, kdy na různých místech Evropy jsou ubytovaní v kostelech a v nich žiji s prominutím jako prasata, dělají z těchto národních památek žumpy plné odpadu a fekálií (ne že by mi to vadilo z pohledu náboženského, pro mne, tyto stavby co se týká víry, nemají žádný význam, ale mají historickou hodnotu a líbí se mi architektonicky).

Vím, že tomu někteří nechtějí věřit, ale to se skutečně děje a promiňte mi, toto jsou hladoví psi, které jsme si pustili domů s tím, že jsme si možná prvně mysleli, že to jsou hosté, kteří si zaslouží pomoci, ale to jsme se spletli! Zneužívají naši dobroty, a každý kdo má zdravý rozum, ví, že takto se hosté nechovají!

V naší republice se událo několik demonstrací, ale nejen v naší, ozývají se i lidé v západních zemích, jako třeba v Německu, Anglii, Španělsku. Ale i na východ v Polsku, Slovensku a Maďarsku.

Podíl sebevražd v ČR se závratně zvýšil, stát odmítá zveřejnit letošní statistiku, z předloňska na loňsko se zvýšil o víc než 8 %. Dále v průběhu měsíce se můžeme bavit o blokádě Krymu ukrajinskými aktivisty. Opakovaně lidem na Krymu odpírají dodávky elektřiny, nebo dokonce podnikají ozbrojené loupeživé, či násilnické vpády, až do jejich domovů.

Výsledkem mého pátrání je, že tento gradient agresivity je překvapivě velký, přátelé, byl jsem překvapen a zhrozen, protože média, která okolo sebe běžně máme, nám naši realitu kreslí do růžova, totálně nám lžou! Máme tu z těch lží postavenou néé kulisu, ale přímo zeď, přes kterou nemáme vidět pravdu - a ta zeď praskne, přátelé, tak je příroda nastavená - chce zachovávat symetrie, jestli se to nedá zavčas do pořádku, můžeme v našich domovech čekat katastrofu a skutečně poslední den, pro mnoho z nás.

Poznámka: Někdo by mi mohl namítnout, že jsem se zaujatě zaměřil hlavně na imigranty, ale není tomu tak, vybral jsem si měsíc prosinec 2015 náhodně, jako vzorek, a on prostě takový byl.

Jestli se vám článek líbil, tak vám tímto nabízím přehled o všech nově vydaných, včetně dalších informací:Foto: Marcel Záděra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama